Skip to main content

Iš kokios medienos gaminamos santvaros?
Savo santvaras gaminame iš aukštos kokybės kalibruotos džiovintos C24 spygliuočio medienos.

Kiek kainuoja medinės stogo santvaros?

Pigiau nei Jūsų virtuvinis! 🙂 Na o jei rimčiau, kiekvieno projekto kaina individualiai paskaičiuojama po pirminių projektavimo darbų. Daugiau informacijos apie tai nuo ko priklauso kaina rasite čia.

Ar reikalingas impregnavimas santvarų medienai?

Standartiškai nesiūlome. Kadangi santvaroms gaminti naudojame kalibruotą džiovintą medieną, impregnavimas anstiseptikais būtų perteklinis dalykas. Technologiškai, teisingai suręsto stogo konstrukcijoje iš kalibruotos džiovintos medienos niekada neatsiras drėgmė. Kas yra vienas iš pagrindinių faktorių pelėsio grybelio atsiradimui.

Ar laikys santvaros mano stogą?

Santvaros geba atlaikyti milžiniškas apkrovas, kurių poveikį visada patikriname specializuota kompiuterine įranga. Kai kuriuose Skandinavijos projektuose mūsų santvaros suprojektuotos atlaikyti net 0,3-0,5 m žemių sluoksnį kaip stogo dangą kartu su poros metrų sniego sluoksniu. Tad tikrai rasime sprendimą jūsų namui.

Kuom medinės stogo santvaros geresnės už gelžbetonio ar metalines?

Medinės stogo santvaros yra pigesnės nei gelžbetonio ar metalinės. Taip pat, medinės santvaros mažiau sveria, ko pasėkoje, mažesnė apkrova tenka sienoms ir pamatams. O čia vėlgi galimybė sutaupyti. Jos yra greičiau pagaminamos, lengviau montuojamas. Tinka agresyvioms aplinkoms (metalines reiktų dažyti). Jos nepamainomos norint įgyvendinti įvairiausius architektūrinius sprendimus ir dažnai prisideda prie išskirtinio lubų dizaino. Individualaus namo stogui medinės santvaros yra tinkamiausias ir pigiausias variantas.

Kiek trunka medinių stogo santvarų gamyba?

Santvaros nesudėtingo stogo konstrukcijos individualiam namui pagaminti trunka apie 1-3 darbo dienas.

Kaip sandėliuoti į statybvietę atvežtas santvaras?

Iš mūsų gamyklos santvaros į objektą atvežamos paruoštos montavimo darbams ir užkeliamos ant namo sienų. Dėl to, jums nereikės jokios papildomos vietos jų sandėliavimui. O ir surinkimo laikas sutrumpėja iki kelių dienų.

Taip pat skaitykite

santvaros-kaina-medinesSantvaros

Medinės stogo santvaros: Kaina

Pigiau nei jūsų virtuvinis! Na, o jei rimčiau, medinių stogo santvarų kaina priklauso nuo daugybės projekto sudedamųjų dalių. Kokie jie?
karkasinis-namas-prietemojeKarkasiniai Namai

Karkasiniai namai – kaina, kaip sutaupyti?

Karkasinio namo kaina pagal kliento projektą yra skaičiuojama individualiai. Kaina priklauso ne tik nuo kliento poreikio medžiagoms ir statybų reikalavimams, bet ir tam tikrų architektūrinių sprendimų. Šiame straipsnyje dalinamės patarimais…
skydiniai-karkasiniai-surenkami-namai-skirtumaiKarkasiniai Namai

Surenkami namai: Karkasiniai ir skydiniai – kokie jų skirtumai?

Daugelis medinių namų statybos įmonių klientams siūlo skydinių, karkasinių, skydinių-karkasinių namų statybos paslaugas. Lyg ir suprantama, kad tai mediniai surenkami namai, bet dažnai klientai yra supainiojami šių dviejų terminų. Kas…