Skip to main content

Pigiau nei jūsų virtuvinis! Na, o jei rimčiau, medinių stogo santvarų kaina priklauso nuo daugybės projekto sudedamųjų dalių. Kiekvieno santvarų projekto kaina individualiai paskaičiuojama po pirminių projektavimo darbų. Susisiekite ir nemokamai paskaičiuosime jūsų santvaros kainą!

Nuo ko priklauso santvarų kaina?

  • Stogo tipo – vienšlaitis, dvišlaitis, keturšlaitis ar sudėtingos konstrukcijos;
  • Reikalingo santvarų ilgio ir dydžio pagal namo projektą (medienos kiekis);
  • Santvarų tipo – tipinės, mansardinės ir kt.;
  • Sniego apkrovos projekto lokacijoje;
  • Stogo dangos pasirinkimo;
  • Ar gamintojas atlieka ir montavimą, transportą ir projektavimą?

Tai yra pagrindiniai rodikliai, kurie labiausiai keičia santvarų projektą, dėl to ir santvarų kainą.

Projektuojame, gaminame, pristatome ir montuojame! Viskas iš vienų rankų, dėl to – sutaupysite!

Kokie yra galimi stogo santvarų tipai?

Santvarų tipų yra labai daug, kadangi vienas medinių santvarų privalumų yra – dizaino lankstumas. Neabejojame surasime optimalų variantą jūsų projektui. Per visą įmonės darbo patirtį gaminome daug santvarų, bet kelios jų yra vienos populiariausių, tai:

Tipinės santvaros 

Tai stogo santvaros, kurių vidinis tūris yra „užpildytas“ konstruktyvu, dėl to dažnai arba visiškai nenaudojamas kaip papildoma patalpa, arba tik sandėliavimui. Tai gali atrodyti kaip trūkumas, bet dėl to šio tipo santvaros kaina yra mažesnė. Jos atsparios didelės sniego ir vėjo apkrovoms. O dėl nesamo papildomos patalpos svorio, jos leidžia projektuoti didelius tarpatramius. Dėl to labai tinka žmonėms, norintiems turėti plačias, erdvias patalpas, be pertvarų.

Tipine-stogo-santvara-medines-santvaros
Tipinės stogo santvaros pavyzdys.

Mansardinės santvaros

Tai stogo santvaros, kurių konstruktyvo formavimas leidžia sukurti papildomą gyvenamąją patalpą. Vienais atvejais ši patalpa gali užimti visą vidinį santvarų tūrį, o sudėtingesniais atvejais (kai apkrovos arba tarpatramiai didesni) – tik jo dalį. Dėl šios gyvenamosios patalpos svorio, taip pat dėl santvaros struktūros, apatinei juostai atitenka didesnės apkrovos lyginant su tipinėmis santvaromis. Dažnas klientų noras yra turėti kuo didesnę papildomą patalpą, dėl to  santvarų projektas sudėtingėja. Taip pat, prireikia vienos kitos papildomos atramos – pertvaros, svoriui atlaikyti. Tokiais atvejais, ieškome optimaliausio ir racionaliausio sprendimo, kad išlošti ir vietos, ir gauti kuo mažesnę stogo santvarų kainą.

Tokia stogo konstrukcija yra brangesnė lyginant ją su kitomis konstrukcijomis. Tačiau, jei skaičiuoti viso pastato sąmatą, mansardinės konstrukcijos apatinė juosta yra ne tik stogo konstrukcijos dalis, bet ir apatinio aukšto denginys. Tokiu atveju, užsakovas sutaupo, nes nebereikia atskiros tarpaukštinės perdangos.

Mansardinė-stogo-santvara-medines-santvaros
Mansardinės stogo santvaros pavyzdys.

Mitek Stogo santvarų tipai

Mūsų technologija leidžia pagaminti labai daug skirtingų formų santvarų. Žemiau yra pavaizduotos galimos santvarų variacijos. Kiekviena santvara yra projektuojama pagal namo projektą, stogo planą, į stogą įeinančias konstrukcijas, tad jų formų galimybės yra praktiškai beribės.

Mitek-stogo-santvaros-tipai-medines-santvaros-liskandas
Mitek santvarų tipai.

Pasirūpinsime viskuo – konsultacija, projektavimas, gamyba, ir pristatymas į statybvietę!

Susisiekite šiandien ir paskaičiuosime jūsų santvaros kainą nemokamai!