Medinės Stogo Santvaros

medines-stogo-santvaros-klaipeda

Medinės stogo santvaros – pramoniniu būdu pagamintos ypač tvirtos stogo konstrukcijos, kurių elementai tarpusavyje sujungiami specialiomis perforuoto plieno dantytomis plokštelėmis. Šiam procesui naudojamas specialus didelės jėgos presas, kuris tolygiai iš abiejų pusių sujungia santvaros elementus į vieną standų mazgą. Taip maksimaliai išnaudojamos medienos ir metalo savybės bei gaunamas optimalus ir ilgai tarnaujantis produktas – patikimos medinės stogo santvaros jūsų namams.

„Liskandas“ teikia visas medinių stogo konstrukcijų paslaugas nuo konsultacijos iki projektavimo, gamybos, pristatymo į vietą ir surinkimo. Mes gaminame gegnes ir santvaras visokio sudėtingumo pastatams – nuo garažų iki didelių priestatų. Medinės stogo konstrukcijos yra projektuojamos ir gaminamos ne tik kaip dalis mūsų vykdomų karkasinių namų projektų, bet ir kaip atskiras produktas pagal individualų užsakymą. Medinių stogo santvarų projekto ir kainos paskaičiavimui reikalingi namo architektūrinio projekto brėžiniai – aukštų planai, pjūviai, fasadai ir, jei turite, stogo planai. Jei turite klausimų, drąsiai susisiekite, arba patikrinkite mūsų Dažniausiai Užduodamų Klausimų apie santvaras skiltį.

Kodėl medinės stogo santvaros yra GERIAUSIAS pasirinkimas?

Ekologiška ir ypač tvirta

Medis – natūrali ir draugiška aplinkai statybinė medžiaga. Tradicinių formų santvaromis galima perdengti iki 24 m tarpatramius. Programiniai skaičiavimai itin tikslūs, tad klaidų tikimybė minimali. Savo santvarų gamyboje naudojame tik aukštos kokybės graduotą konstrukcinę medieną, o ji sutvirtinama naudojant MITEK kompanijos tiekiamas sertifikuotas dygiuotas plieno plokšteles. Medinės santvaros = eko santvaros!

Ekonomiška ir greita

Naudojant specializuotą įrangą optimizuojamos žaliavos ir gamybos sąnaudos, tad santvaroms pagaminti sunaudojama 40% mažiau medienos, lyginant su tradicine stogo konstrukcija. Gamyba trunka vos 1-3 dienas ir yra neveikiama oro sąlygų. Surinkimas vienbučio namo santvarų konstruktyvo – 1-3 dienas. Medinių santvarų kaina labai priklauso nuo turimo projekto, bet ji dažniausiai yra pigesnė nei jūsų virtuvinis! Nuo ko priklauso stogo santvarų kaina? Skaitykite čia.

Projektuojame, gaminame, pristatome ir montuojame stogo konstrukcijas!

Projektavimas

Mūsų sėkmingo rezultato paslaptis – ne tik aukštos kokybės medžiagos – bet ir specializuota pasaulyje lyderiaujanti medinių stogo konstrukcijų projektavimo programinė įranga. Projektuojame santvaras naudojant Mitek. Jos ir specialistų pagalba mūsų klientus pasiekia tik moderniausi ir efektyviausi sprendimai. Nuo 2014m. esame santvarų gamybos CE sertifikato savininkai ir prižiūrimi gerai žinomos britų sertifikavimo bendrovės BM Trada.

Skaityti toliau
medines-stogo-santvaros-projektavimas

Gamybos Procesas

Mūsų santvaros gaminamos pagal profesionalius, inžinierių parengtus brėžinius. Konstrukcijų detalės pjaustomos kompiuterizuotomis CNC staklėmis ir specialaus galingo hidraulinio preso RANDEK jėga tolygiai iš abiejų pusių sujungiamos į vieną standų mazgą naudojant dygiuotas plieno plokšteles.

Priklausomai nuo projekto dydžio ir sudėtingumo, santvaros gamykloje pagaminamos vos per 1-3 dienas. Iš mūsų gamyklos santvaros į objektą atvežamos paruoštos montavimo darbams, tad nereikalinga papildoma vieta statybvietėje joms sandėliuoti.

Montavimo procesas

Stogo konstrukcijos iš gamyklinių santvarų yra ypač lengvai montuojamos. Kadangi santvaros gamyklą palieka visiškai paruoštos montavimui ir yra iškraunamos iš vilkiko tiesiai ant namo sienų, mūsų klientams nebereikia rūpintis papildoma saugojimo ar iškrovimo vieta statybos aikštelėje.

Dėl šios priežasties ne itin sudėtingo vidutinio didumo namo stogo konstruktyvo surinkimas sutrumpėja nuo savaitės iki poros darbo dienų.

Tai ypač aktualu, kai darbo kaštai brangūs arba kai būtina kuo greičiau uždengti stogą, siekiant apsaugoti be pastogės likusias medžiagas ar gyvenamąsias patalpas (renovacija). Didžiausias medinių santvarų privalumas – tai ženklus darbo kaštų sumažinimas montuojant stogo konstrukcijas statybvietėje.

Keli pavyzdžiai iš jau užbaigtų santvarų projektų

Stogo santvarų atsiliepimai

Labai geri atsiliepimai apie šią įmonę. Labai patiko požiūris į klientą. Teko bendrauti su inžinieriumi E. Venckumi, tokio punktualaus, darbštaus ir rūpestingo žmogaus neteko dar sutikt. Pataria, pamoko ir po produkcijos nukeliavimo į objektą dar skambina, teiraujasi dėl gaminių kokybės, montavimo subtilybių ir t.t. super! Judėkit tik į priekį!

Vytenis, 2019

Norėčiau padėkoti UAB "Liskandas" darbuotojams, kurie kokybiškai ir gerai pagamino stogo santvaras. Ypač norėčiau padėkoti projektuotojui - inžinieriui Evaldui V., kuris rūpinosi suteikė visą reikalingą konsultaciją produkto klausimais, rūpinosi produkto gamyba ir pristatymu į Kauną. Labai buvo malonu, sulaukti skambučio, pasiteiravimui, ar produkcija sėkmingai pasiekė vietą, ar klientas patenkintas produkcijos kokybe ir pan.
Rekomenduoju kreiptis į šią įmonę. Klientas - Andrius

Andrius (Kaunas), 2019